Strona główna

Nasz manifest

Motywacja

Każdy z Nas może zmienić Świat na lepszy. My zdecydowaliśmy uczynić go bardziej zrównoważonym. Razem z Tobą chcemy zmniejszyć marnowanie wody, energii, wycinanie lasów i spowolnić globalne ocieplenie. To wszystko możemy robić razem Ratując Jedzenie, którego zmarnowanie oznacza bezpowrotnie utracone zasoby naszej Planety. Korzystając z aplikacji Ratuję Jedzenie każdego dnia pomagasz w realny sposób chronić środowisko.

Jak działamy

Wierzymy w szczerą i otwartą komunikację dlatego uważamy, że klient powinien dokładnie wiedzieć co kupuje. W Ratuję Jedzenie prosimy o umieszczanie autentycznych zdjęć oferowanego jedzenia. Wierzymy, że zdjęcie spowoduje, iż klient otrzyma dokładnie tyle jedzenia ile rzeczywiście potrzebuje. 

Win-Win

Wierzymy, że prawdziwy win-win to taki, gdzie przedsiębiorca sprzedaje jedzenie z bliskim terminem przydatności, a klient kupuje je w atrakcyjnej cenie. A jeżeli z jakichś powodów jedzenia nie uda się sprzedać chcemy umożliwić jego przekazanie za darmo, bo głęboko wierzymy, że lepiej oddać jedzenie nawet za darmo niż je wyrzucić. 

Zrównoważone podejście

W naszej aplikacji to sklep / piekarnia / kawiarnia decyduje co oferuje i w jakich cenach, a Ty decydujesz co i kiedy chcesz uratować. Kiedy Ratujesz Jedzenie chcemy unikać niespodzianek, po to abyś mógł w pełni z niego skorzystać. Dlatego też podstawą naszego podejścia jest zamieszczanie autentycznych zdjęć ratowanego jedzenia.

Każdy z nas może zostać bohaterem planety

Mówiąc innym o Nas stajesz się prawdziwym bohaterem naszej Planety, bo każdy nowy użytkownik to większa szansa, że jedzenie się nie zmarnuje, a wraz nim cenne zasoby.Widzisz swój ulubiony sklep, piekarnię, restaurację, gdzie marnuje się jedzenie ? - powiedz im o Nas. Pomóż sklepom udostępniać jedzenie do uratowania, a sam zyskaj dostęp do atrakcyjnych ofert w swojej okolicy.

To dopiero początek

Dopiero zaczynamy zmieniać Świat na lepszy. Nie znalazłeś/aś dzisiaj żadnej oferty? Prosimy o cierpliwość i zaufanie. Pracujemy nad tym, aby w Twojej okolicy przekonać przedsiębiorców do korzystania z naszej aplikacji. Jeżeli nie chcesz czekać, możesz nam pomagać i przekonać ich sam/a. Rozpoczęcie zmieniania Świata na lepszy z Ratuję Jedzenie naprawdę nic nie kosztuje.

Dołącz do nas
i zostań naszym partnerem
Dowiedz się więcej
© 2021 Ratuję Jedzenie